Uncategorised

Arakel Samuel Technology News Dr Fauci ostrzega przed „importowanymi” przypadkami koronawirusa po zniesieniu zakazu podróżowania

Arakel Samuel Technology News

Chris Woodyard, USA DZISIAJ             Wydrukowano 9: 43 p.m. ET March 25, 2020)         

BLISKO

             Ponieważ epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się, urlopowicze boją się latania wiodącymi znanymi liniami lotniczymi, aby siedzieć na lotach i zmieniać zasady.          USA DZIŚ

Jeden z wielu konsultantów prowadzących amerykańską walkę z koronawirusem zabrzmiał w środę ostrzegawczym, że aspekty prawdopodobieństwa, że ​​światowe uderzenie powietrza tam iz powrotem może być po prostu teraz, nie tylko narodzinami, nawet gdy liczba najnowszych przypadków w USA zaczyna spadać.

Dr. Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Reakcji Nadwrażliwości i Chorób Zakaźnych, powiedział, że w rozmowach ze Światową Grupą Sukcesu odkrył, że język chiński jest zafascynowany oryginalnymi przypadkami pojawiającymi się w ich kraju, nawet gdy cena infekcji znacznie spadła .

Dodatkowo: Wybuch wirusa koronawirusa powodujący zawrót głowy w przód i w tył w kierunku obrotu, linie lotnicze ponownie zmniejszyły udział w lotach

Chiny są miejscem pochodzenia koronawirusa i narodem, który rozpatrywał w zasadzie najwięcej przypadków na tym poziomie.

Nawet jeśli Chiny nie mają teraz zbyt już dawno temu zgłosił kilka oryginalnych przypadków, na podstawie rozmów WHO Fauciego: „to, co zaczynają brandować, ponieważ rozluźniają ograniczenia w biegu do przodu i do tyłu, to to, że otrzymują przypadki importowane”.

Fauci powiedział, że zmodyfikował się, ostrzegając, że gdy tylko USA zaczną regulować sprawy krajowe, funkcjonariusze muszą „bardzo wybrednie nazwać układ, w który się wybierasz w celu wyzwolenia ograniczeń. ”

Prezydent Donald Trump nałożył na wszystkich obywateli międzynarodowych w USA zakaz odjazdu z Chin, Iranu i Europy do USA. W ostatnim tygodniu Trump zamknął granice Stanów Zjednoczonych z Meksykiem i Kanadą dla wszystkich oprócz przelotów tam iz powrotem uważanych za potrzebne. Europejskie ograniczenia ogłoszone w marcu 11 , oczekiwano do ostatnich 30 dni.

Dodatkowo: Co oznacza zestaw stymulacyjny o wartości 2 bilionów dolarów dla oblężonego przemysłu samochodowego – i urlopowiczów

Airways w odpowiedzi znacznie zmniejszyły liczbę lotów na świecie. United Airways, kierujemy, powiedział, że loty do krajów międzynarodowych zostaną zmniejszone o 90% w kwietniu.

Nawet jeśli być może można je po prostu rozszerzyć, oczekuje się, że ograniczenia w przód iw tył złagodzą się, gdy zagrożenie koronawirusem ustępuje w USA

Pomimo tego, że na arenie nie ma szczepionki przeciwko wybuchowi, Fauci ostrzegł przed koniecznością obrony przed ponownym zakażeniem, nawet jeśli nie udzielił żadnej szczególnej porady.

„Wiem, że osiągniemy sukces w (otrzymaniu) poniższych regulacji, ale podejrzewam, że będziemy trzymać się zaleceń, które teraz tworzymy, nie chcemy importować skrzynek” powiedziany.

Dodatkowo: „Gorzej niż 9 / 11 ”: Sekretarz skarbu w sprawie wpływu koronawirusa na przemysł lotniczy

Autoodtwarzanie

Pokaż miniatury

Ujawnij napisy

Przeczytaj lub podziel ten mit: https://www.usatoday.com/ mit / myślnik tam iz powrotem / wiedza o linii lotniczej / 2020 / 03 / 25 / coronavirus-dr-fauci-ostrzega-zaimportowane-przypadki-kiedy- usopens-dash tam iz powrotem / 5085011002 /

)

%% Arakel Samuel %%

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close