Uncategorised

Arakel Samuel Technology News De Blasio nazywa Stymulus Deal traktowaniem N.Y.C. „Niemoralne”: aktualizacje na żywo

Arakel Samuel Technology News napisane przez The Fresh York Times. Byli 285 śmierci w głosie.

 • Urzędnicy poinformowali, że śpieszy się w środę, że Fresh York Metropolis dodał 3, 179 współczesne potwierdzone przypadki wyjaśnienia tego ranka, podnoszące całkowitą wartość metropolii do 20, 011. Zgon stanął na 280, w górę od 158 w godzinach porannych.

 • Dawniej zachęcano do nagrywania danych z hrabstwa Westchester, ustalono, że tempo infekcji spadło. „Teraz wchodzimy w skład radykalnie spowolnionego, co kiedyś było wykładniczym współczynnikiem wzmocnienia”, przyznał Cuomo. „To był najświeższy klaster w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Zamknęliśmy uczelnie, zamknęliśmy spotkania, przynieśliśmy porządek i drastycznie spowolniliśmy wzmocnienie. ”

 • Urzędnicy przekazujący, że będą potrzebować 30, 000 wentylatory, z których obecnie składają się 4 , 000. Ale głos robi postępy: pan Cuomo potwierdził 7, zamówiono więcej wentylatorów, aby uruchomić 4, wentylatory wysłane przez władze federalne.

 • Gubernator potwierdził 40, 000) elegancko bycie konsultantami opiekuńczymi, wraz z emerytami, obejmuje ochotników do pracy, gdy szpitale są obciążone. Prawie połowa to pielęgniarki.

 • Ponad 3, 800 ludność jest obecnie hospitalizowana lub 12 pc wszystkich potwierdzonych przypadków. Tych, 888 ludzie są obecnie na oddziale intensywnej terapii.

 • W Fresh Jersey, gubernator Philip D. Murphy ogłosił 736 współczesne przypadki, podnosząc sumę w głosie do 4, 402, razem z 60 zgony.

 • Wideo

  transkrypcja

  transkrypcja

  Arakel Samuel Technology News „Idę walczyć dla nas z Fresh York”, mówi Cuomo

  Rząd Andrew M. Cuomo z Fresh York ogłosił dodatkowe środki mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa w głosie.

  Przekonanie idzie do pilota zamykającego ulice w Fresh York Metropolis, ponieważ zauważamy mniejszy ruch w Fresh York Metropolis. Teraz w Fresh York Metropolis składamy się z mniejszej liczby aut – inauguracyjnych ulic. Z nas obejmuje galop. Obejmują wyjście i zdobycie powietrza. Pragniesz mniej gęstej roli. Więc pilotuj zamykanie ulic dla samochodów, otwieranie ulic dla pieszych, osiągniemy także dużą gęstość zaludnienia placów zabaw – to bez wątpienia współczesna koncepcja. Zajęcia sportowe bez kontaktu na placu zabaw. Teraz stanowimy 10 wystąpił wyzwanie, które ma następujący głos, którym jest Fresh Jersey. Badasz nas do Kalifornii, która jest większa pod względem mieszkańców. Teraz stanowimy 15 wystąpienia wyzwanie. Teraz nie ma czasu na fajną zabawę w piaskownicy. Mam na myśli lud głosu Fresh York. Otrzymuję zapłatę za ich oznaczenie. Jestem przestępcą godnym zaufania. Polecam Jestem urodzonym i wychowanym Fresh Yorker – jestem wyrafinowanym Fresh York. Podczas gdy zdarza się, że ranisz lud głosu, zrobię wszystko, co być może, by je chronić. I zamierzam walczyć wbrew ludowi Fresh York.

  Arakel Samuel Technology News Video player loading

  Rząd Andrew M. Cuomo z Fresh York ogłosił dodatkowe środki mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa w głosie. Ocena kredytowa Ocena wiarygodności kredytowej … Eduardo Munoz Alvarez / Getty Pictures

  Pan. Komentarze Cuomo pojawiły się rano po tym, jak urzędnicy federalni, terroryzowani infekcją w Fresh York Metropolis, błagali każdą osobę opuszczającą metropolię, aby poddała się kwarantannie 12 dni przed zmieszaniem się z powszechnymi mieszkańcami w wielu lokalizacjach.

  Dr. Anthony S. Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Nadwrażliwości i Chorób Zakaźnych, przyznał, że Fresh Yorkers, którzy „zrozumiale” próbowali galopować w lokalizacjach takich jak Floryda, chcieli wyprodukować zwłaszcza, że ​​nie „zasiali” czasu wolnego USA.

  „Gdy galopują do siebie nawzajem, ze względu na swoje bezpieczeństwo, muszą się pokazać na wideo”, potwierdził dr Fauci.

  Urzędnicy Convey i metropolii w Fresh York mieli nadzieję, że Kongres złagodzi pandemię budżetów domowych i urzędów skarbowych dzięki zestawowi bodźców o wartości 2 bln USD, który kiedyś oczekuje się akredytacji w tym tygodniu.

  Senator Chuck Schumer ze Fresh York, szef mniejszości demokratycznej, potwierdził zalety umowy dla Fresh York w porównaniu do $ 40 miliard na ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, dotacje dla szpitali i upragnione fundusze dla Metropolitan Transportation Authority, którego liczba osób spadła gwałtownie .

  Ale pan Cuomo skarżył się w środę, że zestaw był „nudny” dla Fresh York. Przyznał, że prawie wszystkie efektywne 3,1 miliarda dolarów przeznaczano na pobudzenie głosu dziurą w budżecie, a kwota, którą jego biuro uznała, była nieproporcjonalnie niska w porównaniu z tym, co państwa z mniejszą liczbą potwierdzonych przypadków i mniejszymi budżetami były w stanie uzyskać.

  Burmistrz Bill de Blasio, który podczas krótkiej środy podczas krótkiej odprawy z danymi, poszedł wyjątkowo, nazywając umowę „wadliwą”. Pan de Blasio przyznał, że Fresh York Metropolis otrzyma najskuteczniejszy 1 miliard dolarów, żaden podmiot nie dostanie jednej trzeciej przypadków zachorowań na wirusa w kraju. Przyznał, że celowo zwrócił się bezpośrednio do prezydenta Trumpa, lokalnego Fresh Yorkera, o „naprawienie tego”.

  „Być może zasługiwałoby na to, aby być jednym z najlepszych bezmyślnych na świecie, aby Senat USA składał się z odpowiednich pieniędzy dla Fresh York Metropolis i Fresh York Convey na ten bodziec faktury, a jednak tak się nie stało ”- przyznał demokrata pan de Blasio, ponosząc winę za senatora Mitcha McConnella, przywódcę większości republikańskiej.

  Pan. de Blasio nadal podkreślał w środę, jak pilnie pragnęła metropolia, aby zająć się zgnieceniem najbardziej aktualnych spraw. Przyznał, że najbardziej rozpowszechniony jest podstęp, który władze federalne poświęciły na dostarczanie, ale tego wymagało więcej. I ponownie wezwał amerykańską milicję, by uzyskała bardziej bezpośredni i chętny do zauważenia większą formułę.

  Burmistrz ostrzegł Fresh Yorkers, że rezygnuje z jakiejkolwiek nadziei na powrót do powszechnej egzystencji do kwietnia, odrzucając komentarze prezydenta w tym tygodniu, że chciałby, aby system finansowy został ponownie otwarty do Wielkanocy. Przyznał, że mieszkańcy metropolii powinni bezdźwięcznie zaryzykować ryzyko, że przypadki mogą nawet drażnić w Potężnie dobrze.

  Powołując się na liczne prognozy, burmistrz potwierdził, że spadek nie będzie większy niż połowa wszystkich Fresh Yorkerów zarażać się wirusem, co jest szacunkowym celem, takim jak urzędnicy, podani w stanie Kalifornia Ale pan de Blasio zasługuje na uwagę, że 80 PC tych, którzy zostali zarażeni, byłby to „w zasadzie runt umiejętności. ”

  Burmistrz przyznał również, że Fresh Yorkers „w przeważającej mierze” postępowali zgodnie z wytycznymi dystansowania społecznego, ale były wyjątki. Przyznał, że aby pomieścić jednego ze wszystkich, metropolia wolałaby obręcze od 80 1 metropolii, 700 Boiska do koszykówki, aby ustalić, że gry wideo typu pick-up były odtwarzane bezgłośnie.

  Mężczyzna, który mieszkał w schronisku Fresh York Metropolis, zmarł po hospitalizacji z koronawirusem przez zaledwie kilka dni, urzędnicy potwierdzili Środa.

  Była to znacząca, związana z wirusami śmierć osoby bezdomnej w kolosalna maszyna 402 korzystali z schronisk, miejsc noclegowych i najgłębszych budowli mieszkaniowych, z których korzysta metropolia do mieszkania bezdomnych rodzin i samotnych dorosłych. W środę były 39 potwierdzone przypadki koronawirusa wśród 24 schroniska, zasadniczo oparte na Wydziale Spółek Społecznych i produktów metropolii.

  Firma nie podała teraz nazwiska tego człowieka ani nie podała dodatkowych szczegółów na jego temat, ale przyznała, że ​​mieszka w schronisku dla samotnych dorosłych.

  „Tragiczne jest to, że jeden Fresh Yorker doświadczający bezdomności zapadł na tego wirusa już po kilku dniach pobytu w instytucji naukowej”, Isaac McGinn, rzecznik firm społecznych i firmy produkcyjnej, potwierdzony w e-mailu . „Nasze serca opuszczają rodzinę i koleżanki tej osoby”.

  Metropolia ma około 100 schroniska szczególnie dla samotnych dorosłych. W bez wątpienia najbardziej aktualnej atmosferze takie schroniska stanowią szczególne wyzwanie dla bezdomnych firm i działu produktów, ponieważ większość z nich składa się z sypialni w stylu dormitorium i wspólnych toalet.

  Z nas przebywających w schroniskach narzeka się, że dystans społeczny jest obecnie prawie nie do wykonania, i zastanawiają się, czy czyszczenie struktur jest zwykle zadowalające.

  Wirus rozprzestrzenił się jak błyskawica w maszynie schronu. Pierwsza i dominująca w zeszłym tygodniu dziewczyna w niej 50 s przebywających w schronisku dla samotne kobiety były bez wątpienia najwyższej klasy potwierdzonym szczególnym przypadkiem. McGinn przyznał, że dziewczyna całkowicie wyzdrowiała i była poza kwarantanną.

  W ciągu zaledwie kilku godzin we wtorek dr Ashley Bray wykonała uciskanie klatki piersiowej w Elmhurst Clinic Center na dziewczynie w niej 80 s, osoba w swoim 50 si a 38 – 280 i sześćdziesięciu pięciu dni w podziale, którzy przypominali lekarzowi o narzeczonym. Wszyscy testowali szczególnie na koronawirusa i od dawna cierpieli na zatrzymanie akcji serca. W końcu wszyscy umarli.

  Elmhurst, a 545 – materac publiczna instytucja naukowa w Queens, zaczęła przenosić pacjentów, którzy teraz nie są dręczeni przez koronawirusa, do wielu obiektów, ponieważ zmierza w kierunku przekształcenia się w prawo w obiekt poświęcony wyłącznie epidemii. Lekarze naukowi i pielęgniarki mają problemy z produkcją marki z kilkanaście respiratorów. Połączenia przez głośnik „Załoga 450 ”, kod, gdy pacjent jest na skraju śmierci, osiąga tylko kilka przypadków zmiany. Niektóre z nich zawierają zmarłych w pogotowiu w oczekiwaniu na materac.

  Ciężarówka chłodnia została ustawiona jako inaugurujące powietrze w celu ochrony naszych ciał. Stały przez cały ostatni 24 godziny, publiczny w Fresh York Metropolis maszyna instytucji naukowej potwierdzona w stwierdzeniu, 13 lud w Elmhurst zmarł.

  „To apokaliptyczne” – przyznał dr Bray, szeroko rozpowszechniony tablet zamieszkujący w instytucji naukowej.

  metropolia, która stała się epicentrum wybuchu koronawirusa w USA, szpitale zaczynają stawić czoła gwałtownie rosnącemu wzrostowi liczby przypadków, w których sprytnie przytłaczają programy opieki w Chinach, we Włoszech i w wielu lokalizacjach międzynarodowych. W środę rano raport Fresh York Metropolis 16, 788 potwierdzone przypadki i 199 zgony.

  Podczas gdy istnienie w Fresh York Metropolis i otaczająca go rola osiągnęły skrzeczący koniec, przemysł dotarcia, jeden w wszystkie znaczące mechanizmy finansowe oszczędzania i idealnie dopasowani pracodawcy, nucą obok, jakby nic się nie zmieniło.

  Robotnicy pracują aspekt po aspekcie, wkuwają 20 – ludzie głęboko w windy nośne i dzielą równą przenośną toaletę. Pan C. uomo powiedział Fresh Yorkers, aby zachował w domu w rozwścieczonym wysiłku, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, pracownicy budowlani zostali uznani za podstawowy personel, co oznacza, że ​​muszą kontynuować pracę, nawet gdy większość siły roboczej pozostaje w mieszkaniu.

  W całym kraju gubernatorzy i burmistrze stanowią około połowy USA – nie mniej niż 179 milion ludzi – w celu zachowania mieszkanie. Mówi się, że najlepsi, którzy muszą galopować inaugurujące powietrze, to pogotowie ratunkowe i przekonanie, że lud jest fundamentalny, a termin ten ma wiele znaczeń w każdym głosie.

  W Fresh York, Fresh Jersey , Connecticut i większość narodu, robotnicy budowlani należą do podstawowej kategorii. W Fresh York Metropolis, która prawie 158, 000 konstruowanie zadań w 2018, robotnicy są noszenie pracochłonnych czapek i instrumentów w prawie pustych metrach i pociągach każdego ranka w podejściu do stron z ofertami pracy.

  „Jestem fundamentalny w portfelach bogatych kontrahentów i fundamentalny w rozprzestrzenianiu się wirusa, ale chodzi o to ”- przyznał Kirk Gibbs 57, elektryk we współczesnym parkingu w Syrakuzach, NY „Nie jest teraz dla nas fundamentalne, aby być tutaj teraz poprawnym”.

  Ponieważ większość górzystych kwater w Fresh York Metropolis jest zarówno zamknięta, jak i planuje się zamknąć, niektórzy zapewniają mieszkającym lekarzom, pielęgniarkom i licznym pracownikom na froncie walczących w opozycji do koronawirusa

  W środę gubernator Andrew M. Cuomo potwierdził na Twitterze, że w pauzie cztery pory roku uciekają się na wschód 57 Aleja, która w zeszłym tygodniu zamknęła się błyskawicznie z nadzieją na ponowne otwarcie w niespiesznym kwietniu, zapewniłaby bezpłatne zakwaterowanie „pracownikom naukowym pracującym obecnie nad odpowiedzią” na pandemię.

  The Four Seasons, który jest własnością założyciela Beanie Babies, Ty Warner, był kiedyś „znaczącym z wielu miejsc noclegowych, które, mamy nadzieję, umożliwią produkcję ich pokoi”, przyznał Cuomo.

  Być może istnieje wiele pokoi, które zostaną udostępnione. Lista krążąca wśród urzędników branży wypoczynkowej pokazuje, że zakwaterowanie, które obejmuje zamknięte drzwi lub przekonanie, że obejmuje więcej niż 30, 000 pokoje.

  Lista zawiera jedną z najlepiej dopasowanych i najbardziej znanych metropolii, wraz z Gargantuan Hyatt, Fresh Yorker, Ritz Carlton, Pierre, Plaza i St. Regis. Większość składa się z ogle znaczącego związku pracowników kurortu w metropolii, Resort Trades Council, który wierzy, że otworzą się ponownie od połowy kwietnia do niespiesznego czerwca.

  Jonah Engel był autorem raportów Bromwich, Michael Gold, Joseph Goldstein, Matthew Haag Nicole Hong, Patrick McGeehan, Andy Newman, Brian M. Rosenthal, Michael Rothfeld, Somini Sengupta, Nikita Stewart, Tracey Tully i Ali Watkins.

    

      

        

                   

  •                          

   Zaktualizowano marzec 24, 2020

                                         

   •                 


    Jak rozprzestrzenia się koronawirus?

                    

    Wydaje się, że rozprzestrzenia się bardzo bez komplikacji u poszczególnych osób, w szczególności w nieruchomościach, szpitalach i licznych ograniczonych przestrzeniach. Patogen może być przenoszony na miniaturowe krople oddechowe, które upadają podczas kaszlu lub kichania. Zostanie również przesłany, gdy tylko dotkniemy zgniłej powierzchni, po której dotkniemy naszej twarzy.

                  

   •             

   •                 


    Czy istnieje już szczepionka?

                    

    Nie. Pierwsze sortowanie szczepionki eksperymentalnej na skalę ludową rozpoczęło się w połowie marca. Tak szybka konstrukcja wykonalnej szczepionki jest bezprecedensowa, ale mimo że okazało się, że jest ona bezpieczna i skuteczna, bez wątpienia nawet teraz nie będzie dostępna 10 do18 miesięcy.

                  

   •             

   •                 


    Co sprawia, że ​​epidemia jest tak liczna?

                    

    W przeciwieństwie do grypy, nie ma obecnie żadnego znanego leczenia ani szczepionki, a krewetki są tak legendarne jak ten wirus. Wydaje się, że jest bardziej śmiertelna niż grypa, ale liczby są bezdźwięczne. I uderza w osoby starsze i ludowe z podstawowymi przypadkami – teraz nie w pozycji pionowej z chorobami układu oddechowego – w szczególności pracochłonnymi.

                  

   •             

   •                 


    Co powinienem zrobić bezgłośnie, jeśli wierzę w nieszczęśliwe zdrowie?

                    

    Chociaż zdiagnozowano u Ciebie koronawirusa lub uważasz, że możesz po prostu opanować dostanie się i obejmować gorączkę lub objawy, takie jak kaszel lub trudności w oddychaniu, skontaktuj się z lekarzem. Chcą bezdźwięcznie dać ci zalecenie, czy musisz zostać przetestowany, jak go przetestować i jak patrzeć na naukowe podejście bez wątpienia zarażając lub narażając innych.

                  

   •             

   •                 


    Jak uzyskać testowany?

                    

    Chociaż zdarza ci się być nieszczęśliwym zdrowiem i wyobrażasz sobie, że zostałeś odkryty we współczesnym koronawirusie, C.D.C. zaleca, aby po prostu zadzwonić do lekarza i wyrównać swoje oznaki i obawy. Osiągną rozdzielczość w przypadku zdarzenia, które trzeba przetestować. Zajmuj się wskazówkami, które są ryzykowne – ze względu na brak sortowania zestawów lub ponieważ bez objawów, na przykład – nie będziesz w stanie uzyskać przetestowanego.

                  

   •             

   •                 


    Co się stanie, jeśli ktoś z mojej rodziny stanie się nieszczęśliwy? )

                    

    Jeśli członek rodziny nie potrzebuje hospitalizacji, a także opieki nad nim w mieszkaniu, musisz bezgłośnie go zaspokoić całkowitymi potrzebami i wyświetlać znaki, jednocześnie zachowując równie znaczącą odległość jak wykonalne, zasadniczo w oparciu o wytyczne wydane przez CDC Jeśli jest taka rola, nieszczęśliwy członek rodziny powinien bezgłośnie zachować w osobnym pokoju i zatrudnić osobną łazienkę. W przypadku znalezienia masek zarówno osoba nieszczęśliwa, jak i opiekun powinni bezgłośnie nosić je, gdy opiekun wejdzie do pokoju. Zyskaj pewność, że teraz nie dzielisz żadnych naczyń ani wielu artykułów gospodarstwa domowego i na szerokim fundamencie czyste powierzchnie, takie jak blaty, klamki, toalety i stoły. Zwykle nie szoruj rąk.

                  

   •             

   •                 


    Czy muszę bezdźwięcznie nosić okładkę?

                    

    Nie. O ile nie jesteś już zarażony lub opiekujesz się kimś, ochrona twarzy nie jest teraz sugerowana. Ich gromadzenie sprawi, że będzie ono bardziej wytrzymałe dla pielęgniarek i licznych pracowników, aby uzyskać wstęp do źródeł, z których potrzebują pomocy na pierwszej linii.

                  

   •             

   •                 


    Czy muszę bezdźwięcznie inwentaryzować artykuły spożywcze?

                    

    Pojęcie dwóch tygodni posiłków, jeśli jest to wykonalne. Ale ludzie powinni teraz bezdźwięcznie nie gromadzić jedzenia ani pieniędzy. Nie wystawiaj pustych szafek, łańcuch zapasów pozostaje solidny. I pamiętaj, aby zetrzeć odmianę z wózka spożywczego chusteczką dezynfekującą i umyć ręce, gdy tylko uzyskasz mieszkanie.

                  

   •             

   •                 


    Czy mogę galopować do parku?

                    

    Tak, ale pamiętaj o tym, abyś zachował sześć stóp odległości między tobą a ludem, który nie zostanie dla ciebie. Nawet w przypadku, gdy wyprostujesz się w parku, rozsądnie niż galop dla świtu lub galopu, uzyskanie współczesnego powietrza i optymistyczne słońce, jest prawidłową koncepcją.

                  

   •             

   •                 


    Czy muszę bezgłośnie wyciągać pieniądze z rynków?

                    

    To nie jest teraz poprawna koncepcja. Nawet w przypadku przejścia na emeryturę dobrze jest mieć zrównoważony portfel akcji i obligacji, które utrzymują inflację, a nawet rosną. Ale emeryci mogą nawet po prostu polegać na uznaniu posiadania zadowalającego pieniądza za odrębne 280 i sześćdziesiąt pięć dni opłaty za pobyt i płatności górskich życzył sobie pięć lat.

                  

   •             

   •                 


    Co powinienem zrobić bezgłośnie z moim 401(dobrze)?

                    

    Patrzenie na swoją równowagę galopem w górę i w dół może być nawet brzydkie. Perspektywy są takie, że zawsze musisz być w stanie zastanawiać się w przypadku, gdy musisz bezgłośnie zmniejszyć swój wkład – nie! W przypadku, gdy Twój pracodawca pasuje do dowolnego fragmentu Twojego wkładu, wyprodukuj taki, że po prostu nie zmniejszysz, niż oszczędzasz tak godne uwagi, jak będziesz potrzebować możliwości uzyskania tych „darmowych pieniędzy”

                  

   •             

  •                    


             

    

  %% Arakel Samuel %%

  Related Articles

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Back to top button
  Close
  Close